WhatsApp
Telefon
  • Esenyurt Bağlarçeşme Mah. 1174 sokak No:1/1 Esenyurt / İstanbul
Yazlık Temizliği

Yazlık Temizliği

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasının tümünde siz değerli müşterilerimiz için Nadir Temizlik olarak yazlık temizleme hizmetimiz başlamıştır.Yaz aylarının gelmesiyle beraber insanların bir kaçış olarak yaptıkları bu kısa tatillerde siz gitmeden önce ve ya sizinle beraber  en profesyonel şekilde ekibimiz ile temizliyoruz. İstanbul'da her semtten ve ya ilçeden bizleri arayabilirsiniz.

Geniş servis sistemi ile bizlere ulaşıp uzman ekibimizden gündelikçi kadın temin edebilirsiniz.Yazlık Temizliğinde ister tek seferlik isterseniz aralıklı olarak bizlerin aracılığıyla istanbul temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Temizliği bize bırakın keyfinize Bakın !

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Evet, ev temizlik personellerinin günlük SGK'  Vardır.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.